Spa 23
Ketvirtadienį po 3 pamokų gimnazijos valgykloje vyko sveikatingumo pertrauka "Vaisių ir daržovių nauda sveikatai", kurią organizavo 5 – 6 klasių mokiniai it jų auklėtojos.
5a klasės mokiniai padarė plakatą ir visus vaišino su vaisių vėrinukais.
5b klasės mokiniai spaudė sultis ir vaišino mokyklos bendruomenės mokytojus ir vaikus. Dėkojame vaikams ir jų tėveliams, seneliams, kurie jas spaudė: Kamilei ir jos močiutei, kuri išspaudė įvairių sulčių iš morkų, apelsinų, obuolių, kiaulpienių šaknų, burokėlių, kopūstų, saulėgrąžų, mėtų, šalmėtrių, dilgėlių spanguolių, aviečių, pomidorų, paprikų, petražolių lapelių, saliero, gėrėme kiaulpienių šaknų kavą. Alantai ir jos močiutei už vynuogių ir obuolių sultis, Gabijai ir jos mamai už obuolių ir apelsinų ir morkų, Marijai ir jos mamai už obuolių ir apelsinų sultis.
Anglų liaudies išmintis byloja „Jei kiekvieną dieną suvalgai po vieną obuolį, gali užmiršti kelią pas gydytojus“. Tad 6 klasės mokiniai visus vaišino obuoliais ant kurių puikavosi spalvotos vėliavėlės su citatomis apie sveikatą ir sveiką gyvenimo būdą.

5a klasės auklėtoja Dalia Kaziūnienė, 5b klasės auklėtoja Judita Žilienė, 6 klasės auklėtoja Daiva Gricienė

Spa 23
Šių metų spalio 22 dieną Akmenės gimnazijoje prieš pirmąją pamoką buvo vykdoma sveikatos stiprinimo akcija „Vandens galia“. 7a klasės mokiniai dalino visiems pro pirmą aukštą ėjusiems mokyklos mokiniams ir darbuotojams vandens bei ragino rytą pradėti su stikline vandens. Ačiū visiems, kurie palaikė šią akciją bei primename penkias auksines taisykles apie vandens gėrimą:

1. Atsikėlę ryte išgerkite 1 stiklinę vandens ir po to nevalgykite 1,5-2 val.
2. 30 min. prieš kiekvieną valgymą išgerkite 1 stiklinę vandens.
3. Valgydami negerkite. Vandens negerkite ir 40 min. po valgio.
4. Likus 30 min. iki miego, išgerkite 1 stiklinę vandens.
5. Kai dienos metu norėsite gerti, gerkite tik vandenį.
P.S. Daugiau nei 90 (!) procentų visų ligų žmogaus organizme kyla dėl neteisingo vandens gėrimo.

7a klasė ir auklėtojas E. Silvaško.

Spa 23
Spalio 22 d. Akmenės gimnazijos 10-12 klasių mokiniai išklausė paskaitą apie teisės pažeidimus , saugumą gatvėje. Žiūrėjo filmuotą medžiagą apie kraupius neretai pasitaikančius atvejus.
Akmenės rajono prevencijos ir kelių policijos pareigūnai L. Balčiūnas ir R. Vėlavičienė supažindino mokinius su naujomis Kelių eismo taisyklėmis. Atkreipė dėmesį į sukčiavimo atvejus, perspėjo, kad nepasitikėtų sukčiais,
kalbėjo apie pėsčiuosius, dviratininkus, priminė, kad reikia dėvėti ryškiaspalves liemenes ar kitus drabužius su šviesą atspindinčiais elementais.

Spa 22
Penktadienį (spalio 24 d.) mūsų gimnazijoje svečiuojasi Sferinis kinas. Bus rodomi įvairūs filmai:
  • Pirmokams - Kaloukahina filmas..
  • 2-5 klasėms - Medžių paslaptis;
  • 6-10 klasėms - Du stikliukai, nuostabus teleskopas;
  • 6-12 klasėms - Gyvybės atsiradimas.
  • 11-12 klasės dar gali pažiūrėti filmą IBEX saulės sistemos beieškant.

Visus mūsų filmų pristatymus galite rasti internetinėje svetainėje http://sferiniskinas.lt/filmu-sarasas/

Tvarkaraštis

8.00 – 8.45 – 1a ir 1b klasės (mokyt.G. Gricienė ir I. Trinkienė)
8.50 -9.35 - 2a ir 2b kl. (mokyt. N. Jablonskienė ir J. Ragauskienė)
9.40 – 10.25 - 3a ir 3b ir 4a kl. (mokyt. R. Krasauskienė ir R. Šimkienė , J. Krūmienė)
10.30 – 11.10 - 4b ir 5a ir 5b kl. (mokyt.J.Kuprevičienė ir D. Butienė, J. Žilienė)
11.15-11.50 - 6kl. ir 7b kl. (mokyt.D. Statkutė ir D. Čiapaitė)
12.00- 12.40 – 7a ir 8a kl. (mokyt. E. Silvaško ir J. Puzonienė)
12.45 – 13.25 – 9a ir 10a (5) ir 11a kl.
13.35 – 14.15 – 10a(6) ir 10b ir 11b kl.
14.20 -15.00- 12a ir 12b kl.

Filmai bus rodomi sporto salėje. Vieno filmo trukmė 45 min.

Mokiniai neužsiregistravę į filmų peržiūrą EINA Į PAMOKAS!

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 54 55 56