Bal 16
Tradiciniu Akmenės gimnazijos renginiu tapo tarprajoninė fizikų olimpiada 7-8 klasių mokiniams. Šis renginys organizuojamas kiekvienais metais balandžio mėnesį, minint Tarptautinę aviacijos ir kosmonautikos dieną, dalyvaujant Žemės dienos renginiuose.
Mokiniai žingeidūs pradėdami mokytis gamtos mokslus, todėl kasmet į šią olimpiadą atvyksta jaunieji fizikai iš Mažeikių, Šiaulių, Joniškio rajonų. Šiemet pirmą kartą dalyvavo Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos mokiniai.
Susirinkusius olimpiados dalyvius pasveikino Akmenės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Juozapavičius, kuris, kaip fizikas papasakojo apie fizikos mokslo reikšmę šiandieniniame gyvenime, palinkėjo sėkmės. Olimpiados iniciatorius ir organizatorius Akmenės gimnazijos fizikos mokytojas ekspertas Narimantas Žalys supažindino moksleivius su olimpiados organizavimo tvarka, užduotimis. Olimpiadoje dalyvavo 40 mokinių, kurie sprendė 3 dalių uždavinius, testus.
Kol mokiniai atliko užduotis, mokytojai dalijosi patirtimi, išklausė Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos fizikos mokytojos metodininkės Daivos Jonkienės pranešimą „Testų klausimų priskyrimo gebėjimų kategorijoms“.
Susumavus olimpiados dalyvių atsakymų rezultatus skelbiami nugalėtojai, kurie kasmet apdovanojami Akmenės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais. Pirmą vietą laimėjo septintokas iš Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Robertas Jonkus ir Akmenės gimnazijos mokinė Kotryna Ratkevičiūtė. Antra vieta skirta Papilės Simono Daukanto moksleivei Ignei Laurynaitei ir Akmenės gimnazijos atstovams Ingai Jusytei bei Gražvydui Griciui. Trečios vietos laimėtojai Papilės Simono Daukanto mokinė Kotryna Narkutė, Kruopių vidurinės mokyklos septintokas Dovydas Jurgutis, bei Akmenės gimnazijos mokinė Raminta Kuprelytė. 8 klasių mokinių tarpe trečios vietos laimėtojai tapo Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ mokiniai Algimantas Petrulis, Gabrielė Lukoševičiūtė ir Paulius Ustinovas.
Sveikiname nugalėtojus, jų mokytojus Viliją Perminienę, Ainą Alkonaitę, Viktorą Gradecką, Narimantą Žalį, Daivą Jonkienę ir linkime sėkmės, ruošiant mokinius siekti fizikos mokslo aukštumų.

Akmenės gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Judita Ulmienė

Bal 11
Balandžio 10 dieną 1a klasės mokiniai pakvietė savo tėvelius ir artimuosius į Abėcėlės šventę. Ši diena ypatinga ne tik pirmokėliams, bet ir jų tėveliams. Juk pirmokai išmoko visą abėcėlę ir jau skaito knygeles. Pirmokėliai, pasipuošę raidelėmis, parodė savo gebėjimus: deklamavo, dainavo, šoko, grojo dūdelėmis, kartu su mamytėmis dainavo lopšinę. Penktokės Ema, Rimeda, Rugilė, Viktorija suvaidino A. Matučio poemėlę "Tuoj ir rytoj". Visi suprato, kad pelėdžiukai buvo tinginiukai. Kiekvienam pirmokėliui įteiktas ABĖCĖLĖS pažymėjimas.
Šventė, kurioje buvo daug nuoširdumo, gerumo, jaudulio, noro parodyti save, greitai prabėgo. Buvo smagu prisiminti ir pamatyti, kaip rugsėjį nedrąsūs pirmokėliai pirmą kartą žengė į mokyklą, o dabar skuba į mokslo ir žinių pasaulį... Tikriausiai kiekvienai mamytei suvirpa širdis, kiekvienas tėtis didžiuojasi savo vaiku. Ačiū tėveliams už nuoširdų bendradarbiavimą.
ABĖCĖLĖ - paslaptinga, išminties joje nestinga.
Mirga mažos mūs raidelės, ilgas mokinuko kelias.
Akmenės gimnazijos 1a klasės mokytoja Nijolė Jablonskienė

Bal 11
Balandžio 5 dieną Akmenės gimnazijos moksleiviai – Gustas Šiurkus (6a kl.), Vilius Šiurkus (8a kl.), Vaidotas Masas (9b kl.), Raminta Kuprelytė (7a kl.) ir Neringa Sovaitė (10a kl.) vyko į Č. Kudabos konkursą Vilniuje. Moksleiviai užsiregistravę buvo suskirstyti į auditorijas, kuriose turėjo atlikti pačias įvairiausias užduotis. Teko judėti klaidžiais Vilniaus Edukologijos universiteto koridoriais, kol radome savo auditorijas. Baigę spręsti užduotis, atsipalaiduoti ir įgauti naujų žinių važiavome į pinigų muziejų. Ten galėjome išsikaldinti monetą, pasiimti suvenyrų ir kt. Po muziejaus klaidžiojome Vilniaus gatvėmis.
Šioje kelionėje netrūko nuotykių. Sužinojome daug naujų dalykų bei puikiai praleidome laiką!

Raminta Kuprelytė, 7a kl.

Bal 11
Balandžio 4 dieną Akmenės gimnazijoje vyko Kamanų valstybinio rezervato inicijuota viktorina „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“. Jame dalyvavo 6-9 klasių mokiniai. Klausimai buvo susiję su saugomomis teritorijomis ir Kamanų rezervatu. Viso galėjo surinkti 11 taškų. Nugalėtojais tapo „Žaliukai“, surinkę 8 taškus. Komandą sudarė Evaldas Vaišvila (6a kl.), Raminta Kuprelytė ir Justas Mockus (7a kl.), bei Gabrielė Valantinavičiūtė (8a kl.). Vienu tašku nuo nugalėtojų atsiliko „Gamtininkų“ komanda – Paulius Jonušas (6b kl.), Elijas Palionis (7a kl.), Odeta Vitkauskaitė (8a kl.) ir Kotryna Ratkevičiūtė (8b kl.). Likusios trys komandos surinko po lygiai taškų, todėl pasidalijo trečiąją vietą. Po viktorinos komandos galėjo pabendrauti prie puodelio arbatos. Tikėkimės, kad „Žaliukai“ antrajame etape rajone visoms dalyvaujančioms komandoms „nušluostys nosis“.

Raminta Kuprelytė 7a kl.

Bal 08
Balandžio 11 dieną, penktadienį, gimnazijoje Jaunieji maltiečiai organizuoja akciją: „Sveiko maisto receptas“. Mityba yra labai svarbi žmogaus gyvenimo kokybei. Sveikam harmoningam augimui ir vystymuisi. Todėl nuspręsta surengti sveiko maisto renginį.
Akcijoje dalyvauja 0 - 11 klasių mokiniai. Kiekviena klasė paruoš vieną sveiko maisto gaminį, kurį parduosime penktadienį 10.30 - 11.00 val. per „Sveikos pertraukos“ laiką. Taip pat, iki ketvirtadienio, padarys A3 formato plakatą „Sveiko maisto receptas“ .
Išradingiausias, originaliausias, spalvingiausias, kūrybiškiausias „Sveiko maisto receptas“ bus apdovanotas padėkos raštu.

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 34 35 36