Grd 16
Gruodžio 13 d. Akmenės gimnazijos Jaunieji maltiečiai turėjo savanorystės mokymus “Senų veiklų stiprinimas ir naujų atradimas”. Mokymus vedė Jaunųjų maltiečių mokymų grupės vadovės Neringa Miliauskaitė, Jūratė Petkevičiūtė ir Aistė Miliauskaitė. Akmenės Jaunieji maltiečiai džiaugėsi ne tik gauta galimybe dalyvauti mokymuose, bet ir susipažinti su Viekšnių Jaunaisiais maltiečiais. Grįžome pasisėmę entuziazmo bei naujų idėjų. Mokymų pabaigoje mokymų komanda (Neringa, Jūratė ir Aistė) džiaugėsi Jaunaisiais maltiečiais, jų potencialu veikti. O mokiniai dėkojo už galimybę pristatyti savo veiklas ir gautas naujas žinias.

written by Administrator

Grd 15
Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomasis komitetas patvirtino trenerių sąrašą premijų skyrimui už Lietuvos jaunimo krepšinio populiarinimą ir pasiekimus. Šiemet tokio pripažinimo sulaukė trys „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) treneriai. 3000 litų premija bus apdovanotas ir Akmenės rajono sporto centro treneris Saulius Momkauskas.
Sveikiname mokytoją Saulių ir linkime toliau jam būti tokiu aktyviu, entuziastingu ir puikiu pavyzdžiu visiems kolegoms!

Visą straipsnį apie Saulių Momkauską skaitykite : http://www.delfi.lt/sportas/krepsinis/lietuvos-krepsinio-federacija-apdovanos-trenerius-uz-jaunimo-pergales.d?id=66645134#ixzz3LzahvjKl

Grd 15
Gruodžio 12 d. Akmenės gimnazijoje įvyko jau 10-oji tradicinė „Šviesos diena“. Šį kartą padėkos raštai ir simbolinės eglutės buvo įteiktos visiems, kurie tuos 10 metų mielai bendradarbiavo su gimnazija. Direktorė ir visa gimnazijos bendruomenė padėkojo tėvų komiteto pirmininkei Ramutei Embavičienei, Akmenės Šv.Onos bažnyčios klebonui Egidijui Zulcui, Akmenės seniūnijos kolektyvui, Akmenės kultūros namų kolektyvui, Kamanų valstybinio gamtinio rezervato kolektyvui, Akmenės muzikos mokyklos kolektyvui, Naujosios Akmenės muzikos mokyklos kolektyvui. Kivylių skyriaus vedėja Rasa Alseikienė už bendradarbiavimą dėkojo Kivylių gyvenvietės bendruomenei. Nepamirštos ir mūsų abiturientės. Už aktyvią popamokinę veiklą, gerus ugdymosi rezultatus apdovanotos IVag klasės mokinės Guoda Paulauskaitė ir Greta Embavičiūtė bei IVbg klasės mokinė Silvija Padervinskaitė.
Paskutinė eglutė buvo įtekta gimnazijos direktorei Vilgerminai Stonienei. Gruodžio 11 d. direktorė už ilgametį nuoširdų ir atsakingą darbą buvo apdovanota atminimo medaliu bei švietimo ir mokslo ministerijos vardine dovana. Apdovanojimas buvo pristatytas ir šio renginio metu. Visa susirinkusi salė apdovanojimo metu atsistoję plojo ir dėkojo gimnazijos direktorei už nepriekaištingą vadovavimą gimnazijai visus savo darbo metus.
Renginio pabaigoje gimnazijos direktorė padėkojo pavaduotojai Ritai Baukaitei už „Šviesos dienos“ idėją ir jos puikų įgyvendinimą.
Nei viena „Šviesos dienos“ šventė nepraeina be muzikinės dovanos... Šventę pradėjo gimnazijos mergaičių ansamblis vadovaujamas muzikos mokytojos I. Tališauskienės , daug šiltų aplodismentų sulaukė 1a kl. mokinės Gabrielės Montvilaitės ir jos mokytojos Gitanos Gricienės atliekama daina, abiturientų Akvilės Norkutės ir Valento Jomanto pašoktas švelnus ir jausmingas šokis. Nepamirštamų ir nuostabių akimirkų visiems šventės dalyviams padovanojo Akmenės muzikos mokyklos mokytojų kolektyvas ir Naujosios Akmenės muzikos mokyklos smuikininkai, kuriems vadovauja S. Altukavičius ir D. Vanagienė.
Tikimės, kad ši „Šviesos dienos“ dar ne kartą „nušvies“ mūsų gimnazijoje....

Grd 12
Gruodžio 11 dienos popietę Akmenės gimnazijoje viešėjo LR Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) kancleris Dainius Numgaudis, Švietimo ir mokslo ministerijos Teisės skyriaus vadovas Tomas Daukantas, Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas ir mūsų Akmenės rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Juozapavičius.
Svečiai apžiūrėjo atliktus remonto darbus, pasidžiaugė gražia, kad ir ne visus mokinių ir miestelio bendruomenės narių poreikius tenkinančia sporto sale, aikštynais, kabinetais, biblioteka, kuriai taip pat atvežė dovanų/knygų.
Tačiau svečiai turėjo ne tik tokį tikslą. Už ilgametį nuoširdų ir atsakingą darbą atminimo medaliu bei švietimo ir mokslo ministerijos vardine dovana buvo apdovanota Akmenės gimnazijos direktorė VILGERMINA STONIENĖ.
Nuoširdžiai sveikiname direktorę su pelnytu apdovanojimu, kartu džiaugiamės ir linkime sėkmės.

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 61 62 63