Sau 28
Rudenį menų studija ,,Erdvė“ kvietė rašyti puslapio apimties rašinius ,,Noriu“. Iš Akmenės gimnazijos į Mažeikius iškeliavo 9 mokinių tekstai. Šį kartą 5-8 klasių grupėje III vietą laimėjo 7b klasės mokinė Agnė Šetkauskaitė. Ji su kitais prizininkais buvo apdovanota ekskursija į tik trečius metus ,,Rūtos“ saldainių fabrike veikiantį Šokolado muziejų, dalyvavo edukacinėje programoje, buvo apdovanota 3 mėnesių ,,Vienybės“ prenumerata, saldainiais, ir patyrė gerų įspūdžių, juk bendravo ne tik su bendraamžiais, bet ir su vaikų literatūros rašytoja Vitalija Lapina. Jos knyga ,,Ar pažįsti Kiukį?“ nominuota 2013 metų geriausios vaikų knygos rinkimuose. Jeigu Agnė susiras ir perskaitys šią knygą, - gaus dar vieną dovaną. Juk rašytoja yra dar ir ,,Erdvės“ prezidentė, ir šio konkurso organizatorė. Ačiū visiems, paskatinusiems kurti.

R. Ringienė
Agnė Menų studijos ,,Erdvė“ nuotr.

Sau 23
Kviečiame visus dėstančius mokytojus, dvyliktokų tėvus į 12-tokų tėvų susirinkimą, kuris vyks 2015-01-29 17 val.

Darbotvarkė:
1. Supažindinimas su 2015 m. brandos egzamino ir vykdymo aprašu, egzaminų tvarkaraščiu.
2. Egzaminai - stresas tėvams ir mokiniams, Kaip jį įveikti?
3. Bendravimas su pagrindinių dalykų mokytojais.
4. Kiti klausimai.

Klasės auklėtojos I. Kopeikinienė, J, Stonienė

Sau 23
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ apkeliavo visą Lietuvą ir padėjo surinkti 40 tūkst. naujų knygų šalies bibliotekoms. Ketvirtą kartą surengta akcija šiais metais kvietė dovanoti lietuvių autorių knygas šalies viešosioms ir mokyklų bibliotekoms.
Knygos neaplenkė ir mūsų gimnazijos bibliotekos. Mokytoja Jurgita Ragauskienė ne tik pati antrus metus dovanoja knygas gimnazijos bibliotekai, bet ir paragina savo mokinius. Šiemet knygas dovanojo 2 b klasės mokiniai Gustas Kontenis ir Akvilė Kulvinskaitė. Prie akcijos taip pat prisidėjo ir knygą padovanojo 3b klasės mokiniai ir jų mokytoja Raminta Krasauskienė.
Dėkoju mokytojoms ir mokiniams už jų gerumą ir prasmingas dovanas – knygas.

Bibliotekos vedėja Romualda Augustinienė

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 63 64 65