Bal 24
Balandžio 22 dieną prie Akmenės gimnazijos keturias valandas stovėjo nematytas autobusiukas su užrašu „Mobilioji bioklasė‘‘. Įveikęs 300 km kelią iš Vilniaus universiteto, kad tą dieną mokytumėmės kitaip!
24 Akmenės gimnazijos mokiniai sudalyvavome „Mobiliosios bioklasės“ programoje ir vieną dieną tapome TYRĖJAIS. Dirbome su tikra moksline įranga, matėme, kaip atrodo DNR, bandėme ją tirti moderniais moksliniais metodais ir taip susipažinome su naujausiomis biologijos mokslo galimybėmis.
Mokytojas pakeitė septyni įdomūs ir įkvepiantys studentai. Jie ne tik maloniai pamokė, kaip dirbti su šiuolaikiniais prietaisais, bet ir iš akių mačiau ne vieną paskatino dar atkakliau siekti savo svajonių. 98-ą kartą jie norėjo įrodyti, kad mokslininkai ne tik „nuobodūs akiniuočiai“, užsidarę savo laboratorijose, bet ir jauni, linksmi ir energingi studentai, besidalijantys savo žiniomis ir atradimais su mokiniais.
O tai, kad jie atvyko ir į mūsų gimnaziją, reikia dėkoti chemijos ir biologijos mokytojoms Laimai Zdanavičienei, Irenai Zubavičienei ir direktorės pavaduotojai Juditai Ulmienei.
"Būkime smalsūs, gilinkime žinias ir nuolatos tobulėkime!“ - ragino po laboratorinių darbų gauti pažymėjimai.

Eglė Ringytė 10a

written by Daiva

Bal 24

written by Daiva

Bal 23
Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių - Motinos dienai, Akmenės rajono Akmenės gimnazija ir jos specialioji pedagogė Ana Stankutė bei Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos specialioji pedagogė Kristina Stankutė-Matė organizavo Respublikinę dailyraščio parodą „Pasveikinkime mamas kitaip“. Net 530 mokinių savo mamoms skyrė gražiausius žodžius ir palinkėjimus. Parodoje dalyvavo 1-11 klasių mokiniai iš 67 mokyklų, o jiems padėjo 108 pedagogai.
Dailyraščio darbai patalpinti švietimo pagalbos specialistams skirtoje internetinėje svetainėje www.kristianaweebly.weebly.com . Maloniai kviečiame pasidžiaugti mokinių darbais.

written by Daiva

Bal 23
Draugystė žmonių gyvenimą praturtina, padaro pilnesnį ir prasmingesnį.
Būtent tokio tikslo vedini mes, dvi mokytojos - Inese Freimane iš Latvijos respublikos Benės miesto vidurinės mokyklos ir aš - Žana Savickienė – atnaujinome 2008 metais tolimąjame Briansko mieste užsimezgusią pažintį ir balandžio 10 d. Benės mokyklos mokinių Euroklubo ir jų vadovės kvietimu svečiavomės pas juos.
Į susitikimą vyko 13 gimnazijos 8-10 klasių mokinių, juos kartu su manimi lydėjo pavaduotoja V. Gaurilovienė. Mus labai šiltai sutiko mokytoja Inesė ir jos vadovaujamo Euroklubo nariai. Mūsų laukė su lietuvišku užrašu ant plakato „Sveiki atvykę!”, su stende patalpinta informacija apie mūsų šalį.

Skaityti daugiau ...

written by Daiva

Bal 16
Tradiciniu Akmenės gimnazijos renginiu tapo tarprajoninė fizikų olimpiada 7-8 klasių mokiniams. Šis renginys organizuojamas kiekvienais metais balandžio mėnesį, minint Tarptautinę aviacijos ir kosmonautikos dieną, dalyvaujant Žemės dienos renginiuose.
Mokiniai žingeidūs pradėdami mokytis gamtos mokslus, todėl kasmet į šią olimpiadą atvyksta jaunieji fizikai iš Mažeikių, Šiaulių, Joniškio rajonų. Šiemet pirmą kartą dalyvavo Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos mokiniai.
Susirinkusius olimpiados dalyvius pasveikino Akmenės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Juozapavičius, kuris, kaip fizikas papasakojo apie fizikos mokslo reikšmę šiandieniniame gyvenime, palinkėjo sėkmės. Olimpiados iniciatorius ir organizatorius Akmenės gimnazijos fizikos mokytojas ekspertas Narimantas Žalys supažindino moksleivius su olimpiados organizavimo tvarka, užduotimis. Olimpiadoje dalyvavo 40 mokinių, kurie sprendė 3 dalių uždavinius, testus.
Kol mokiniai atliko užduotis, mokytojai dalijosi patirtimi, išklausė Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos fizikos mokytojos metodininkės Daivos Jonkienės pranešimą „Testų klausimų priskyrimo gebėjimų kategorijoms“.
Susumavus olimpiados dalyvių atsakymų rezultatus skelbiami nugalėtojai, kurie kasmet apdovanojami Akmenės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais. Pirmą vietą laimėjo septintokas iš Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Robertas Jonkus ir Akmenės gimnazijos mokinė Kotryna Ratkevičiūtė. Antra vieta skirta Papilės Simono Daukanto moksleivei Ignei Laurynaitei ir Akmenės gimnazijos atstovams Ingai Jusytei bei Gražvydui Griciui. Trečios vietos laimėtojai Papilės Simono Daukanto mokinė Kotryna Narkutė, Kruopių vidurinės mokyklos septintokas Dovydas Jurgutis, bei Akmenės gimnazijos mokinė Raminta Kuprelytė. 8 klasių mokinių tarpe trečios vietos laimėtojai tapo Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ mokiniai Algimantas Petrulis, Gabrielė Lukoševičiūtė ir Paulius Ustinovas.
Sveikiname nugalėtojus, jų mokytojus Viliją Perminienę, Ainą Alkonaitę, Viktorą Gradecką, Narimantą Žalį, Daivą Jonkienę ir linkime sėkmės, ruošiant mokinius siekti fizikos mokslo aukštumų.

Akmenės gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Judita Ulmienė

written by Daiva

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 35 36 37