Spa 21
Rytoj (trečiadienį) 11.45 val. soc. pedagogės kabinete vyks Vaiko Gerovės Komisijos posėdis.

written by Daiva

Spa 17
Spalio 15 d. gimnazijoje buvo organizuojamas organizacijos „Gelbėkit vaikus“ 1-asis Lietuvoje Solidarumo bėgimas, kurio metu susibūrė Akmenės gimnazijos mokiniai ir mokytojai bendrai sportinei veiklai. Solidarus - veikiantis išvien, draugiškas, sutariantis. Labai malonu buvo matyti tokį didelį mūsų gimnazijos būrį, kurie pareiškė norą dalintis solidarumo vertybėmis. Akmenės rajono policijos pareigūnų dėka buvo užtikrintas mokinių saugumas bėgimo metu.
Mokinių pastangų dėka buvo surinkta 750 Lt parama Lietuvos dienos centrų vaikams ir vaikams, lankantiems naująją mokyklą Mikutos kaime, Zambijoje, kurioje bus nupirkta būtiniausių mokymosi priemonių. Kiekvienas dalyvavęs solidarumo bėgime gavo solidarumo padėkos raštus. Norisi visiems padėkoti už gražų renginį ir policijai už užtikrintą saugumą!!!!

Socialinė pedagogė Eglė Radionova


Daugiau foto: GALERIJOJE

written by Daiva

Spa 17
Spalio 14 d. Akmenės gimnazijoje svečiavosi sveiko gyvenimo mokytojas ir propaguotojas bei sveikatos politikos ekspertas, knygos „Sveikata, kuri mus saugo“ autorius Juozas. Dapšauskas.
Vyresniųjų klasių mokiniai susidomėję klausėsi įdomios ir emocingos sveikatos mokytojo paskaitos – pokalbio, aktyviai įsitraukė į diskusiją, uždavinėjo klausimus. Manau ne vienas suprato, kodėl reikia sveikai gyventi, galbūt pakeisti savo mitybos įpročius, atsisakyti žalingų įpročių, padidinti fizinį aktyvumą.
Dėkojame lektoriui J. Dapšauskui už naudingą informaciją, motyvaciją ir įkvėpimą gyventi vis sveikiau.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Genė Meižienė

written by Daiva

Spa 17
Spalio 10 d. „Piligrimo“ draugovės 1-11 klasių skautai vyko į žygį pavadinimu „Pramoga su tikslu“, kurio metu pažino savo kraštą. Keliaudami per Akmenę, jaunuoliai sustodavo ir atkreipdavo dėmesį į kultūrinius paminklus, kuriems anksčiau nesuteikdavo ypatingos reikšmės, nežinojo jų vertės. Sprendėme problemą: kodėl nuolat ieškome gražių vietų kituose miestuose, jei patys nepažįstame net savo miestelio?
Prieš pradedant linksmybes, skautai atliko gerąjį darbelį - surinko šiukšles Gamtos ir kultūros parke. Pušyne vaikai atliko daugybę užduočių, susijusių su krašto pažinimu. Tikrino savo žinias apie augalus, medžius. Laikas buvo leistas puikiai, žaidėme judriuosius žaidimus. Išbandyta ištvermė ir jėga virvės traukimo, kelmo tempimo rungtyse. Reikėjo sumanumo „gelbėjant“ draugą. Atlikta daugybė užduočių, kurių metu skautai nebijojo net išsitepti.
Joks skautų renginys nepraeina be laužo, todėl vaikai kepė skautišką duonelę, dainavo dainas. Žygis užsibaigė smagiu keliu namo su dainomis ir maldelėmis.
Ačiū sesėms ir broliams Giedrei, Gintai, Dovilei, Livetai, Dominykai, Auksei, Gabijai Gražvydui, Audriui ir visiems kitiems, kurie padėjo organizuoti šį puikų žygį.
Sesė Jūratė

written by Daiva

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 53 54 55