Kov 27
Nuo 2015-03-30 (pirmadienio) iki 2015-04-03. Į mokyklą ateiname balandžio 7 d.(antradienį)
Papildomos atostogos prieš. ir 1-5 klasių mokiniams 2015-04-07 2015-04-10
12 (gimnazijų IV) klasių mokiniams pavasario (Velykų) atostogų dienos, per kurias jie laiko kalbų įskaitas, perkeliamos į 2015-04-07 ir 2015-04-08 dienas.

written by Daiva

Kov 27
Š.m. balandžio 1 d. (trečiadienį) 10 val. istorijos kabinete vyks Mokytojų tarybos posėdis.
Dalyvauja visi mokytojai.

written by Daiva

Kov 27
Kovo 25-ąją Akmenės gimnazijos aikštelė geltonavo nuo mokyklinių autobusėlių. Jie į renginį suvežė per keturias dešimtis pradinukų iš Papilės Simono Daukanto ir Ventos gimnazijų bei Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos. Juos atlydėjo logopedės Janina Rimkuvienė, Laima Kuodienė, Sandra Meironienė ir būrys sirgalių. Viktorina „Vienybėje – galybė“ buvo skirta kalbos ir komunikacijos sutrikimų turintiems vaikams. Toks renginys rajone organizuojamas pirmą sykį. Džiugu, kad atsirado norinčių jame dalyvauti. Jį vedė gimnazistės Kotryna ir Milda. Renginys taikliai įsiliejo į akciją „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2015“.
Keturios komandos sugūžėjo į aktų salę. Originaliai prisistatė. Susėdo prie staliukų, kuriuos pasipuošė pačių vaikų sugalvotais ženklais. Scenos viduryje akį viliojo pūpsantis lagaminas su užrašu „Prizai“. Norint juos gauti, reikėjo sudėlioti dėlionę, o kad gautum jos fragmentą – įveikti keturias užduotis: tiksliai suvedžioti taškus, išspręsti kryžiažodį, surasti eilėraštyje pasislėpusius stalo vardus, teisingai surikiuoti žodžius patarlėse ir jas perskaityti.
Mokinukai atlikdami užduotis jautėsi tokie svarbūs ir ypatingi , akyse spindėjo džiaugsmas, veiduose matėsi susirūpinimas, širdelėse kirbėjo noras viską padaryti teisingai. Draugiškai vienas kitam pagelbėdami, po gabalėlį vaikai sudėliojo dėlionę – šluotražį. Po vieną mes silpni, o jei mūsų daug, taip kaip šluotoje virbelių, niekas nesugebės perlaužti.
Pagaliau lagaminas su prizais viešnios , rajono švietimo ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės kuruojančios logopedus, Nijolės Mockuvienės, rankose. Po to jau vaikų rankose...ir....dar vienas siurprizas – išvyka į Akmenės krašto muziejų, kur vaikų laukė, drugeliai, užgavėnių kaukės, dinozaurai ir apie juos smagias istorijas pasakojanti Sandra Saliamanienė.
Pirmas blynas iškeptas. Skonio neprasto. Vaikams patiko. Gal rudenį ragausim ir kitokių?

Renginio sumanytoja Akmenės gimnazijos logopedė
Ramutė Juškienė

written by Administrator

Kov 25

written by Daiva

Kov 20
Kovo 19 dieną Šiaulių ,,Romuvos“ gimnazijoje įvyko net du konkursai: rusų kalbos Meninio skaitymo konkursas, į kurį vyko trys mokytojos Birutės Kazickienės mokiniai: abiturientė Greta Embavičiūtė, devintokė Kotryna Ratkevičiūtė ir Andrejus Petraitis iš Kivylių. Į Šiaulių apskrities konkursą atvažiavo net 38 skaitovai. Skaitovių patirties turinčios merginos puikiai pasirodė: Kotryna 9-10 klasių grupėje laimėjo II vietą, o Greta vyresniųjų grupėje – III vietą. Organizatoriai surado rėmėjų, todėl laureatai apdovanoti ne tik diplomais, bet ir piniginiais prizais, o ką jau bekalbėti apie gerus jausmus, kai sugebi įtaigiai originalo kalba atmintinai skaityti Ivano Bunino, Konstantino Simonovo eiles...
Aštuntą kartą ta pati gimnazija organizuoja vieno žanro kūrybos konkursą. Šiemet reikėjo sukurti stebuklinę pasaką apie mokyklą. Vienuoliktokė Uršulė Šetkauskaitė parašė apie Mokyklos ąžuolą ir laimėjo ne tik I vietą, bet ir poeto Zigmo Gaidamavičiaus - Gėlės muziejaus įsteigtą dovaną, kurią įteikė muziejaus direktorė Rita Žukauskienė.
Popietės dalyviams buvo paskelbta, kad kitų metų konkurso žanras – novelė. Kurkite ir mokykitės skaitydami Joną Biliūną, Bitę Vilimaitę, Juozą Aputį ir geriausių novelių rinktinę ,,Debesis ant žolės“. Daug skaitykit ieškodami savo žodžio. Išdrįskit panirti į tylą su knyga, į kūrybinę vienumą.
Rita Ringienė

written by Daiva

Kov 18
Kovo 12-14 d. buvau išvykusi į Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo 2 turą su vasarą atliktu tyrimu „Kaštoninės keršosios kandelės Akmenėje hemolimfos tyrimas“. Mane lydėjo biologijos mokytoja Irena Zubavičienė. Konkurse dalyvavo 45 darbų autoriai. Nors į trečią turą nepatekau, tačiau pasisėmiau nemažai patirties, motyvacijos toliau tęsti darbą. Mano darbą vertino 8 mokslo daktarai - ekspertai. Buvau apdovanota diplomu už sėkmingą darbo pristatymą.
Tapau jaunųjų mokslininkų klubo tikrąją nare.

9a klasės mokinė Odeta Vitkauskaitė

written by Daiva

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 47 48 49