Bir 22

ūkio reikalams Sigitui Pociui
tel. 8 680 20243

Bir 12

Linkime šiltos, jaukios vasaros, neišdildomų įspūdžių!
Būkite atsargūs, saugokite save ir draugus.
Visiems gerų atostogų ir iki susitikimo rugsėjo 1 dieną!

Nepamirškite pasitikrinti sveikatos!

Bir 10
Sveikiname visus mokinius, kurie sėkmingai užbaigė 2015 - 2016 mokslo metus ir linkime dar geresnių rezultatų.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų gimnazijos pirmūnais, kurie baigė šiuos mokslo metus puikiais ir labai gerais (9-10) rezultatais:

5-okai:

• Jonuitis Markas,
  • Puzonas Vytenis,
  • Valančauskaitė Joana

Pradinių klasių mokiniai, kurie šiuos mokslo metus užbaigė aukštesniuoju lygiu:
Geriausiai baigę pradinukai

Visiems linkime sėkmės ir gerų atostogų!

Bir 10
Akmenės gimnazija,
siekdama stiprinti draugiškus ryšius ir dalyvauti įvairioje veikloje su savo buvusiais mokiniais,
2016 m. liepos mėnesį kuria
Alumni klubą.

Norinčius tapti Akmenės gimnazijos Alumni klubo nariu, kviečiame registruotis iki birželio 20 d. el. paštu akvm@mail.lt, direktorius@akmenesgimnazija.lt

Parašykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį ir Akmenės (vidurinės ar gimnazijos) mokyklos baigimo laidą (metus).

Bir 08
Birželio 3 dieną septynios gimnazistės svečiavosi Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje: salėje klausėmės vaikinų poetinės kompozicijos ,,Visur šioj žemėj paslaptis“, fortepijono ir saksofono, grožėjomės į konkursą atsiųstomis 83 dailės miniatiūromis, KU filosofė Ernesta Molotokienė skaitė paskaitą ,,Vytautas Mačernis: tarp poezijos ir vaizduotės fenomenologijos“. Paskui didelis būrys sediškių ir svečių nuėjome Poeto ,,Vizijų“ taku: pirmoji mokykla, Šarnelės piliakalnis, šaltinis ir Girios kalnas, ant kurio skaitė, rašė ir pasiliko visam laikui. Kiekvienoje stotelėje po eilėraštį, dar fleitos ir smuiko muzika ir erdvūs žali kraštovaizdžiai, prasidėjusios vasaros debesys, kalnai ir pelkės, Amerika pravardžiuojamo numelioruoto Ertenio artuma, lyg Vytautas Mačernis būtų pasiekęs kitą krantą. Vienintelis žemininkas, likęs savo žemėje.
Į tuos Poeto atlaidus duris atvėrė vienuoliktokė Rimantė Lapšytė ir dešimtokė Kotryna Ratkevičiūtė, nusiuntusios rašinių į konkursą Vytauto Mačernio 95-ųjų gimimo metinių proga. Sveikiname Kotryną, sukūrusią tekstą „Kiekvienas atskiras žmogus – pasaulis savyje...“ (V. Mačernis) ir laimėjusią III vietą.
Vasaros namų darbai 8-12 klasių mokiniams, kuriems patinka skaityti ir rašyti: rašytoja Kristina Sabaliauskaitė paskelbė rašinio konkursą ,,Mano odisėja“. Tai turėtų būti rašinys apie įsiminusią, kuo nors nepaprastą kelionę, kurios metu autorius daug ką sužinojo, suprato apie save ir kitus žmones bei apie mus supantį pasaulį. Rugsėjo mėnesį pasikonsultuosite su mokytojomis ir išsiųsite savo kūrinius.
Rita Ringienė

Bir 07
Ankstų antradienio rytą 5a klasė išvyko į Klaipėdą. Pirmas sustojimas buvo prie kelto į Smiltynę. Iš ten su keltu nuplaukėme į delfinariumą. Pasivaikščiojome, pasigrožėjome nuostabia jūra. Laikas prabėgo greit. Tuomet ėjome žiūrėti delfinų pasirodymo. Pasirodymas buvo įspūdingas! Iš delfinariumo vykome į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų. Ten mus pasitiko maloni gidė. Susipažinome su popieriaus istorija, o išklausę ėjome gamintis popierių. Vieni gamino popierių, o kiti tuo metu išbandė rašymą su žąsies plunksna. Baigę darbus pasivaikščiojome po muziejų. Tuomet vykome į Laikrodžių muziejų. Ten apžiūrėjome įvairiausius laikrodžius. Apžiūrėję eksponatus nuėjome į lauką. Ten išvydome daug įdomių žaidimų. Žinoma, visus juos išbandėme. Tada važiavome prie jūros. Apžiūrėję jūros vartus, nukeliavom iki pajūrio ir linksmai pabraidėme.
Kelionė buvo nuostabi! Už tai sakome ačiū savo nuostabiai auklėtojai Jūratei Krūmienei.

5 klasės mokinė Julija Kugrytė

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 79 80 81