Rgs 29
2016 metų spalio 7 dieną 14 val. kviečiame atvykti į Akmenę, į šalia gimnazijos būsiančios Sporto salės statybos pradžią: drauge pabendrausime ir įmūrysime naujo statinio pamatų kapsulę.
Prieš 50 metų toje vietoje buvo didelis stadionas, vėliau darželis ir pradinė mokykla, dabar – daugiabučių rajonas Stadiono gatvėje ir 2015 metais uždaryta mokyklėlė – būsimojo sporto komplekso dalis.
Kiekviena nauja pradžia yra buvusio tęsinys ir pagrindas, todėl kviečiame Jus būti šio įvykio dalyviu.

Prieš renginį 13.30 val. bus organizuojamas "Solidarumo bėgimas".

Rgs 29
2016-09-23 Papilėje vyko XXIV tradicinis bėgimas „Simono Daukanto takais“. Jame dalyvavo ir Akmenės gimnazijos atstovai, iš kurių 2 tapo nugalėtojais ir vienas iškovojo 3 vietą. 2000-2001 metų gimimo mergaičių grupėje 1000 m rungtyje nugalėtoja tapo Radvilė Balnytė – 4.09 min. Vaikinų tarpe 2000-2001 metų grupėje 1500 m distancijoje greičiausias buvo Domantas Jocas – 4.06 min., o 2002-2003 metų grupėje 1000 m rungtyje 3 vietą iškovojo Domantas Putrius – 3.49 min. Sveikiname nugalėtojus ir prizininką.

Rgs 20
Judėjimas būdingas žmogui nuo pat gimimo. Gamta įpareigoja vaiką augti ir bręsti per veiklą, aktyvumą ir judėjimą. Visas jo organizmas ir nervų sistema tik tuomet normaliai vystosi ir funkcionuoja, kai vaikas juda. Šiuolaikinė gyvensena ne tik neskatina vaikų judėti, bet net juos riboja. Daugelio kartų vaikų mėgti judrieji žaidimai, tokie kaip „klasės“, „slėpynės“ ar „gaudynės“, „šokinėjimas per gumelę“ ir pan., užleido vietą kompiuteriniams žaidimams, išmaniesiems telefonams. Šiandieniniai mokiniai daug laiko praleidžia sėdėdami prie televizoriaus ir kompiuterio ekranų, į mokyklą jie dažnai atvežami automobiliais ar mokykliniais autobusais. Vaikai, nepatirdami judėjimo džiaugsmo ir negalėdami psichologiškai „išsikrauti“, tampa pasyvūs ir abejingi, prastėja imlumas informacijai, tokiems vaikams sunku susikaupti pamokų metu. Sumažėja jų atsparumas ligoms, susilpnėja raumenys ir raiščių sistema, formuojasi nenormali laikysena. Nejudėjimas – tai šiuolaikinių vaikų sveikatos rykštė. Kiekvienais metais į mokyklą ateina vis daugiau vaikų, turinčių antsvorio.

Skaityti daugiau ...

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 122 123 124