Bal 23
Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių - Motinos dienai, Akmenės rajono Akmenės gimnazija ir jos specialioji pedagogė Ana Stankutė bei Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos specialioji pedagogė Kristina Stankutė-Matė organizavo Respublikinę dailyraščio parodą „Pasveikinkime mamas kitaip“. Net 530 mokinių savo mamoms skyrė gražiausius žodžius ir palinkėjimus. Parodoje dalyvavo 1-11 klasių mokiniai iš 67 mokyklų, o jiems padėjo 108 pedagogai.
Dailyraščio darbai patalpinti švietimo pagalbos specialistams skirtoje internetinėje svetainėje www.kristianaweebly.weebly.com . Maloniai kviečiame pasidžiaugti mokinių darbais.

written by Daiva

Bal 23
Draugystė žmonių gyvenimą praturtina, padaro pilnesnį ir prasmingesnį.
Būtent tokio tikslo vedini mes, dvi mokytojos - Inese Freimane iš Latvijos respublikos Benės miesto vidurinės mokyklos ir aš - Žana Savickienė – atnaujinome 2008 metais tolimąjame Briansko mieste užsimezgusią pažintį ir balandžio 10 d. Benės mokyklos mokinių Euroklubo ir jų vadovės kvietimu svečiavomės pas juos.
Į susitikimą vyko 13 gimnazijos 8-10 klasių mokinių, juos kartu su manimi lydėjo pavaduotoja V. Gaurilovienė. Mus labai šiltai sutiko mokytoja Inesė ir jos vadovaujamo Euroklubo nariai. Mūsų laukė su lietuvišku užrašu ant plakato „Sveiki atvykę!”, su stende patalpinta informacija apie mūsų šalį.

Skaityti daugiau ...

written by Daiva

Bal 16
Tradiciniu Akmenės gimnazijos renginiu tapo tarprajoninė fizikų olimpiada 7-8 klasių mokiniams. Šis renginys organizuojamas kiekvienais metais balandžio mėnesį, minint Tarptautinę aviacijos ir kosmonautikos dieną, dalyvaujant Žemės dienos renginiuose.
Mokiniai žingeidūs pradėdami mokytis gamtos mokslus, todėl kasmet į šią olimpiadą atvyksta jaunieji fizikai iš Mažeikių, Šiaulių, Joniškio rajonų. Šiemet pirmą kartą dalyvavo Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos mokiniai.
Susirinkusius olimpiados dalyvius pasveikino Akmenės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Juozapavičius, kuris, kaip fizikas papasakojo apie fizikos mokslo reikšmę šiandieniniame gyvenime, palinkėjo sėkmės. Olimpiados iniciatorius ir organizatorius Akmenės gimnazijos fizikos mokytojas ekspertas Narimantas Žalys supažindino moksleivius su olimpiados organizavimo tvarka, užduotimis. Olimpiadoje dalyvavo 40 mokinių, kurie sprendė 3 dalių uždavinius, testus.
Kol mokiniai atliko užduotis, mokytojai dalijosi patirtimi, išklausė Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos fizikos mokytojos metodininkės Daivos Jonkienės pranešimą „Testų klausimų priskyrimo gebėjimų kategorijoms“.
Susumavus olimpiados dalyvių atsakymų rezultatus skelbiami nugalėtojai, kurie kasmet apdovanojami Akmenės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais. Pirmą vietą laimėjo septintokas iš Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Robertas Jonkus ir Akmenės gimnazijos mokinė Kotryna Ratkevičiūtė. Antra vieta skirta Papilės Simono Daukanto moksleivei Ignei Laurynaitei ir Akmenės gimnazijos atstovams Ingai Jusytei bei Gražvydui Griciui. Trečios vietos laimėtojai Papilės Simono Daukanto mokinė Kotryna Narkutė, Kruopių vidurinės mokyklos septintokas Dovydas Jurgutis, bei Akmenės gimnazijos mokinė Raminta Kuprelytė. 8 klasių mokinių tarpe trečios vietos laimėtojai tapo Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ mokiniai Algimantas Petrulis, Gabrielė Lukoševičiūtė ir Paulius Ustinovas.
Sveikiname nugalėtojus, jų mokytojus Viliją Perminienę, Ainą Alkonaitę, Viktorą Gradecką, Narimantą Žalį, Daivą Jonkienę ir linkime sėkmės, ruošiant mokinius siekti fizikos mokslo aukštumų.

Akmenės gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Judita Ulmienė

written by Daiva

Bal 11
Balandžio 10 dieną 1a klasės mokiniai pakvietė savo tėvelius ir artimuosius į Abėcėlės šventę. Ši diena ypatinga ne tik pirmokėliams, bet ir jų tėveliams. Juk pirmokai išmoko visą abėcėlę ir jau skaito knygeles. Pirmokėliai, pasipuošę raidelėmis, parodė savo gebėjimus: deklamavo, dainavo, šoko, grojo dūdelėmis, kartu su mamytėmis dainavo lopšinę. Penktokės Ema, Rimeda, Rugilė, Viktorija suvaidino A. Matučio poemėlę "Tuoj ir rytoj". Visi suprato, kad pelėdžiukai buvo tinginiukai. Kiekvienam pirmokėliui įteiktas ABĖCĖLĖS pažymėjimas.
Šventė, kurioje buvo daug nuoširdumo, gerumo, jaudulio, noro parodyti save, greitai prabėgo. Buvo smagu prisiminti ir pamatyti, kaip rugsėjį nedrąsūs pirmokėliai pirmą kartą žengė į mokyklą, o dabar skuba į mokslo ir žinių pasaulį... Tikriausiai kiekvienai mamytei suvirpa širdis, kiekvienas tėtis didžiuojasi savo vaiku. Ačiū tėveliams už nuoširdų bendradarbiavimą.
ABĖCĖLĖ - paslaptinga, išminties joje nestinga.
Mirga mažos mūs raidelės, ilgas mokinuko kelias.
Akmenės gimnazijos 1a klasės mokytoja Nijolė Jablonskienė

written by Daiva

Bal 11
Balandžio 5 dieną Akmenės gimnazijos moksleiviai – Gustas Šiurkus (6a kl.), Vilius Šiurkus (8a kl.), Vaidotas Masas (9b kl.), Raminta Kuprelytė (7a kl.) ir Neringa Sovaitė (10a kl.) vyko į Č. Kudabos konkursą Vilniuje. Moksleiviai užsiregistravę buvo suskirstyti į auditorijas, kuriose turėjo atlikti pačias įvairiausias užduotis. Teko judėti klaidžiais Vilniaus Edukologijos universiteto koridoriais, kol radome savo auditorijas. Baigę spręsti užduotis, atsipalaiduoti ir įgauti naujų žinių važiavome į pinigų muziejų. Ten galėjome išsikaldinti monetą, pasiimti suvenyrų ir kt. Po muziejaus klaidžiojome Vilniaus gatvėmis.
Šioje kelionėje netrūko nuotykių. Sužinojome daug naujų dalykų bei puikiai praleidome laiką!

Raminta Kuprelytė, 7a kl.

written by Daiva

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 34 35 36