Lap 24
ŽALINGŲ ĮPROČIŲ ANKETA

written by Daiva

Lap 26
Lapkričio 23 dieną, pirmadienį, mokykloje lankėsi Jaunimo darbo centro konsultantė D. Klusienė, kuri 9 klasių mokiniams organizavo praktinį užsiėmimą „Profesijų labirintas“. Pristatė profesijos rinkimosi žingsnius: 1. Savęs pažinimas. 2. Profesinis informavimas 3. Darbo rinka. Atlikti 2 savęs pažinimo testai.
Lapkričio 24 dieną, antradienį, 10 klasių mokinius supažindino su VŠĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos mokymosi sąlygomis, mokymosi galimybėmis. O profesinės mokyklos studentai mokino mus gaminti – „sluoksniuoti“ vaisių kokteilius, pasakojo apie tai, kaip jiems sekasi mokytis, kokiose stažuotėse užsienyje galima sudalyvauti.
Lapkričio 25 dieną, trečiadienį, 11-12 klasės mokiniai susipažino su 2016 – 2017 m. stojimų į aukštąsias mokyklas, naujovėmis, kurias pristatė Klaipėdos valstybinės kolegijos karjeros centro atstovai. Mokiniams buvo atsakyta į jiems rūpimus klausimus.
Mokiniai, apsilankę individualiose konsultacijose pas ugdymo karjerai konsultantę E. Radionovą, išsiaiškino savo artimiausius ir tolimesnius planus, bei kas juos lemia. Aiškinosi jaunų žmonių ateities vertinimą, gilinosi į perspektyvas, profesijų gausą, daugiau sužinojo apie savo karjeros galimybes. Buvo atliktas 11-12 klasių mokiniams Ugdymo karjerai paslaugų poreikio tyrimas.
Mokiniai, dalyvaudami karjeros savaitės renginiuose, gavo naudingų patarimų, žinių ir informacijos, išgirdo ne vieną ir kvapą gniaužiančią sėkmės istoriją, priversiančią susimąstyti apie savo ateitį.

Ugdymo karjerai konsultantė Eglė Radionova

written by Daiva

Lap 25
Lapkričio 11 d. Savivaldybės mažojoje salėje vyko Jaunimo verslo idėjų konkursas. Šis jau tradicija tapęs renginys vyksta bendradarbiaujant Akmenės rajono švietimo įstaigoms ir Akmenės rajono verslininkų asociacijai. Konkursu siekiama paskatinti rajono jaunimo verslumą, pagerinti pristatymo ir verslo idėjos formulavimo įgūdžius.
Renginio metu buvo pristatomos net 8 verslo idėjos. 3 iš jų pristatė ir mūsų IIag klasės mokiniai: „Megzti bateliai „JULDA““ – Milda Grigaliūnaitė ir Justė Galminaitė, „Unikalūs dekupažo dirbiniai“ - Inga Jusytė, Gabrielė Valantinavičiūtė ir Nijana Runkauskaitė, „Dviračių servisas „Ratai““ – Gražvydas Gricius ir Vilius Šiurkus.
Vaikai labai išradingai ir įdomiai pristatė savo idėjas ir atsakė į verslininkų užduotus klausimus. Bet labiausiai pasisekė vaikinų idėjai ir jie užėmė II vietą! Sveikinimai Viliui ir Gražvydui!
Visos trys grupės buvo pakviestos lapkričio 20 d. į Akmenės rajono verslininkų apdovanojimų renginį Naujosios Akmenės kultūros rūmuose. Mergaitės galėjo prekiauti savo produkcija, o Vilius ir Gražvydas šventės metu visiems verslininkams dar kartą pristatė savo idėją ir buvo padovanoti už II vietą puikia dovana – skraidančiu dronu su HD kamera.
Visiems dalyvavusiems mokiniams noriu palinkėti neprarasti verslumo įgūdžių, išradingumo, turimo entuziazmo bei sėkmingai plėtoti savo verslo idėjas.

Ekonomikos mokytoja Daiva Gricienė

written by Daiva

Lap 25
Lapkričio 20 d. Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų "Olimpinių vilčių” lengvosios atletikos varžybos. Geriausiai pasirodžiusi iš Akmenės sportininkų 10-tuko dalyvių buvo Odeta Ostrauskytė. 600 m. bėgime ji iškovojo sidabro medalį ir viršijo 3A normatyvą.
Odeta mus stebina ne tik šiais mokslo metais, bet ir pernai, pasiektais rekordais. Papilėje, vykusiame bėgime “Simono Daukanto takais’’, ji tapo čempione (šie mokslo metai jai taip pat ne išimtis), Akmenėje vykusiose rudens lengvosios atletikos varžybose ji vėlgi tapo nugalėtoja.
Didžiuojamės puikiais Odetos rezultatais ir linkime jai sėkmės!

IIIbg klasės mokinė Deimantė Jankauskaitė

written by Daiva

Lap 25
Gimnazijoje yra galimybė pastatyti maisto automatą, kuriame galėtumėte įsigyti įvairių užkandžių.

Užkandžių ir gėrimų sąrašą, kuriuos galėtų įsigyti, rasite čia: PREKIŲ ASORTIMENTAS

Mums reikalinga Jūsų nuomonė, ar toks aparatas gimnazijoje reikalingas. Prabalsuokite dešinėje pusėje esančioje apklausoje.

written by Daiva

Lap 25
Anketa Akmenės miesto jaunimo situacijai nustatyti

written by Daiva

Lap 24
Ugdymo karjerai paslaugų poreikio tyrimas

written by Daiva

Lap 24
Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių grafikas 2015 - 2016 m.m.

written by Daiva

Lap 23
Akmenės gimnazijos bendruomenei pristatome naują renginį, vainikuosiantį visų 2015 metų triūsą: Geriausių Akmenės mokinių apdovanojimus – GAMA 2015!
Visą praėjusią savaitę atskleisdavome po vieną nominaciją, o nuo šiandien (lapkričio 23 d.) prasideda klasių balsavimas. Kiekviena klasė turi po vieną balsą, kurį atiduos verčiausiam mokiniui konkrečioje kategorijoje. Reikiamą informaciją seniūnai perduos savo klasėms bei auklėtojoms.
Laiminguosius išsiaiškinsime gruodžio 11 d., kur visų lauks raudonas kilimas, fotografai, gera nuotaika bei nuostabūs pasirodymai!

Apie visas nominacijas skaitykite DAUGIAU

Skaityti daugiau ...

written by Daiva

Lap 23

written by Daiva

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 36 37 38