Rgp 29

written by Administrator

Rgp 01
Visi Akmenės mokyklos buvę mokiniai ir darbuotojai kviečiami susipažinti su kuriamo Alumnų klubo įstatų projektu.

AKMENĖS RAJONO AKMENĖS GIMNAZIJOS ALUMNŲ KLUBO ĮSTATŲ PROJEKTAS

Savo nuomonę, pasiūlymus, pataisymus kviečiame pareikšti iki rugsėjo 1 d. adresu: akvm@mail.lt , arba direktorius@akmenesgimnazija.lt

Bir 22
AKMENĖS GIMNAZIJOS
DARBO LAIKAS
2016-06-15 - 2016-08-31

pirmadienį – penktadienį
nuo 7.00 iki 18.00 val.

Šeštadienį ir sekmadienį
gimnazija nedirba.

Esant būtinybei skambinti
direktoriaus pavaduotojui
ūkio reikalams Sigitui Pociui
tel. 8 680 20243

Bir 12

Linkime šiltos, jaukios vasaros, neišdildomų įspūdžių!
Būkite atsargūs, saugokite save ir draugus.
Visiems gerų atostogų ir iki susitikimo rugsėjo 1 dieną!

Nepamirškite pasitikrinti sveikatos!

Bir 10
Sveikiname visus mokinius, kurie sėkmingai užbaigė 2015 - 2016 mokslo metus ir linkime dar geresnių rezultatų.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų gimnazijos pirmūnais, kurie baigė šiuos mokslo metus puikiais ir labai gerais (9-10) rezultatais:

5-okai:

• Jonuitis Markas,
  • Puzonas Vytenis,
  • Valančauskaitė Joana

Pradinių klasių mokiniai, kurie šiuos mokslo metus užbaigė aukštesniuoju lygiu:
Geriausiai baigę pradinukai

Visiems linkime sėkmės ir gerų atostogų!

Bir 08
Birželio 3 dieną septynios gimnazistės svečiavosi Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje: salėje klausėmės vaikinų poetinės kompozicijos ,,Visur šioj žemėj paslaptis“, fortepijono ir saksofono, grožėjomės į konkursą atsiųstomis 83 dailės miniatiūromis, KU filosofė Ernesta Molotokienė skaitė paskaitą ,,Vytautas Mačernis: tarp poezijos ir vaizduotės fenomenologijos“. Paskui didelis būrys sediškių ir svečių nuėjome Poeto ,,Vizijų“ taku: pirmoji mokykla, Šarnelės piliakalnis, šaltinis ir Girios kalnas, ant kurio skaitė, rašė ir pasiliko visam laikui. Kiekvienoje stotelėje po eilėraštį, dar fleitos ir smuiko muzika ir erdvūs žali kraštovaizdžiai, prasidėjusios vasaros debesys, kalnai ir pelkės, Amerika pravardžiuojamo numelioruoto Ertenio artuma, lyg Vytautas Mačernis būtų pasiekęs kitą krantą. Vienintelis žemininkas, likęs savo žemėje.
Į tuos Poeto atlaidus duris atvėrė vienuoliktokė Rimantė Lapšytė ir dešimtokė Kotryna Ratkevičiūtė, nusiuntusios rašinių į konkursą Vytauto Mačernio 95-ųjų gimimo metinių proga. Sveikiname Kotryną, sukūrusią tekstą „Kiekvienas atskiras žmogus – pasaulis savyje...“ (V. Mačernis) ir laimėjusią III vietą.
Vasaros namų darbai 8-12 klasių mokiniams, kuriems patinka skaityti ir rašyti: rašytoja Kristina Sabaliauskaitė paskelbė rašinio konkursą ,,Mano odisėja“. Tai turėtų būti rašinys apie įsiminusią, kuo nors nepaprastą kelionę, kurios metu autorius daug ką sužinojo, suprato apie save ir kitus žmones bei apie mus supantį pasaulį. Rugsėjo mėnesį pasikonsultuosite su mokytojomis ir išsiųsite savo kūrinius.
Rita Ringienė

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 79 80 81