Lap 21
Trečiadienį atvyksta fotografai, tai turėkit susirinkę pinigus už nuotraukas ir nuneškit juos pavaduotojai R. Baukaitei.

Lap 21
Rytoj, antradienį, atveš užsakytus mokyklinius megztukus. Tie, kurie užsisakinėjo iš storesnių siūlų ir naujo modelio, tai tiems bus visiems, o kurie užsakinėjo iš plonesnių siūlų, tai kai kuriems dar nebus. Atveš vėliau. Turėkit rytoj likusią pinigų dalį.

Lap 16
Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.
Dovanokime knygas – įkvepiančią, pamokančią, patariančią, motyvuojančią literatūrą. Akcija „Knygų Kalėdos“ skatina bendrauti ir dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta, dalytis ta knyga, kuri kažkuriam skaitytojui parodys naujus kelius, atvers gražesnius horizontus. Tikime, kad net ir pačiuose skurdžiausiuose namuose gali gyventi knyga, įkvepianti savo skaitytojus – vaikus, tėvus ar net visą šeimą – keisti savo gyvenimą taip, kaip jiems norisi.
Akcija šiais metais vyks lapkričio 14 – sausio 6 dienomis.
Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite knygynuose Humanitas, Knygų namai, Pegasas, Vaga ir Sofoklis bei prekybos tinklų IKI, MAXIMA ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Taip pat portaluose Debesuganyklos.lt, Knygynas.lt, Knygos.lt, Knygukatalogas.lt, Knyguklubas.lt, Niekorimto.lt, Manoknyga.lt, Pegasas.lt, Sofoklis.lt ir Tikraknyga.lt.

Daugiau informacijos apie akciją ir knygas rasite www.knygukaledos.lt ir socialinėje paskyroje „Facebook“ @knygukaledos.

Dovanokime knygą savo gimnazijos bibliotekai!

Lap 15
Lapkričio 18 d. (penktadienį) 13.05 val. (6 pamoka) Kristina Jomantienė ir Jūratė Krūmienė ves atvirą integruotą vokiečių kalbos ir matematikos pamoką 6 klasėje. Tema "Apsipirkimas parduotuvėje". Maloniai kviečiame kolegas apsilankyti. Norintys dalyvauti, praneškite mokytojoms iš anksto.

Perėjimas į puslapį  [1] 2 3 ... 66 67 68