Kov 09

Kovo 2 dieną Kuršėnuose įvyko Lietuvos moksleivių štangos spaudimo čempionatas. Jame dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius – 138 dalyviai, tarp kurių 6 Akmenės gimnazijos sportininkai. Skirtingose svorio kategorijose mūsų gimnazijai atstovavo: Laimonas Šiuša, Šarūnas Viruišis, Mantas Stonys, Edvinas Tiknius, Žilvinas Bukauskas, Milanas Veseliūnas.

Geriausiai sekėsi Mantui Stoniui (svorio kategorija iki 66 kg) – užimta 2 vieta. Taip pat prizininku tapo Žilvinas Bukauskas (svorio kategorija iki 53 kg), iškovojęs 3 vietą.

Akmenės gimnazija Lietuvos moksleivių štangos spaudime iš viso surinko 36 taškus ir užėmė 3 vietą tarp 28 dalyvavusių bendrojo lavinimo mokyklų. Pirmą vietą, surinkusi 41 tašką, laimėjo Kuršėnų L. Ivinskio gimnazija, antroji liko Joniškio Aušros gimnazija, pelniusi 39 taškus. Visos kitos komandos smarkiai atsiliko.

Džiaugiamės savo stipruolių pasiekimais..

written by Administrator

Kov 06

Jau antri metai mūsų gimnazijoje rengiama istorijos žinių viktorina šeštokams „Istorija prie arbatos“. Jaukioje aplinkoje, gurkšnojant arbatą, mokiniai varžosi dėl geriausio istoriko vardo.

Šių metų vasario 23 dieną 6a ir 6b klasių 16 – a istorikų susirinko į žinių viktoriną išbandyti savo jėgas. Išsitraukę skirtingas spalvas, mokiniai pasidalino komandomis ir atliko įvairias užduotis: prisistatė, sprendė žinių testą, atsakinėjo į klausimus. Užvirė įnirtinga kova, nes visos komandos norėjo pasirodyti kuo geriau. Tačiau, kaip ir kiekvienoje viktorinoje, norėjome išrinkti nugalėtojus. Tad daugiausiai taškų surinkusios komandos yra šios:

• Mildos Grigaliūnaitės ir Viliaus Šiurkaus – 6a klasės;
  • Kotrynos Ratkevičiūtės ir Tomo Stoncelio – 6b klasės;
  • Gabrielės Valantinavičiūtės ir Gražvydo Griciaus - 6a klasės;
  • Natali Kazlauskaitės ir Žiedūnės Montvilaitės - 6b klasės.

Antroje viktorinos dalyje daugiausiai taškų surinkusių komandų mokiniai varžėsi dėl geriausio istoriko vardo. Teko individualiai atsakinėti į pateiktus klausimus. Mus, mokytojus, nuoširdžiai nustebino šeštokų žinios. Vyko tikri protų mūšiai! O tai yra pati geriausia dovana ir paskata mokytojui. Teko traukti papildomų klausimų, kad išsiaiškintume nugalėtojus. Susumavus visus rezultatus, geriausiais istorikais šeštokų tarpe 2012 metais tapo:

• Milda Grigaliūnaitė, surinkusi 24 taškus;
  • Vilius Šiurkus, surinkęs 23 taškus;
  • Kotryna Ratkevičiūtė, surinkusi 20 taškų.

Nuoširdžiai dar kartą sveikiname nugalėtojus ir linkime niekada nenuleisti rankų, o nuolat eiti pirmyn, ieškoti, atrasti, tobulėti!!!

Istorijos mokytojai:
I. Šiurkienė, E. Silvaško